Одиночна спіральна морозильна камера

Одиночна спіральна морозильна камера

Спіральна морозильна камера низького тиску з одним барабаном виробництва Square Technology призначена для індивідуальної швидкої заморозки гранульованих і дрібноштучних продуктів.

Однак широкомасштабні морозильні пристрої також застосовуються до індивідуального швидкого заморожування великих заморожених продуктів, таких як готові страви, цілі кури, ціла риба тощо. Висота позиції подачі та виходу регулюється в спіральному морозильнику низької напруги, щоб відповідати виробничим лініям клієнтів до та після, і він також може постачатися з відповідними конвеєрами.


  • Спіральна морозильна камера оснащена високоефективним санітарним випарником, що використовує новітній метод подачі рідини, завдяки чому ефективність теплообміну більш ніж на 20% перевищує ефективність традиційних морозильних камер.
  • Спіральна морозильна камера використовує симетричну та гладку кругову конструкцію повітропроводу, що посилює ефект теплообміну.
  • Ми оснащуємо харчову сітчасту стрічку з нержавіючої сталі та пластикову модульну стрічку зі спіральною морозильною камерою відповідно до різних вимог різних продуктів.
  • Спіральна морозильна камера оснащена інтелектуальною центральною системою управління, автоматичним виявленням і світловим пристроєм сигналізації, що зручно для користувачів в експлуатації та обслуговуванні.
Ефективний випарник
Конструкція була змодельована за допомогою європейського професійного програмного забезпечення теплообмінника. Усі труби розширюються гідравлічно, а не механічно. Більш рівномірне розширення та щільніше прилягання між трубою та ребрами. Покращена продуктивність теплообміну. Змінний крок ребер використовується для затримки утворення інею на поверхні ребер. Довший інтервал замерзання. Легкий доступ і очищення Матеріал трубки: нержавіюча сталь, алюміній Матеріал ребра: алюміній
Аналіз методом кінцевих елементів
При проектуванні спіральної морозилки виконується структурний аналіз, щоб забезпечити її структурну цілісність під час експлуатації.
Технічні характеристики
структура
структура
Однобарабанний
Клітка діам.
1620 до 5800mm
Яруси
Від 2 до 40 ярусів
Огорожа
Ізольований корпус із поліуретановими стінками товщиною 125 мм / 150 мм, внутрішнім освітленням, повністю звареним корпусом з нержавіючої сталі.
Мезонін
опціональний
Ремінь
Ремінь
Модульний пластиковий ремінь харчового класу SS mesh beltor
ширина
520 до 1372 мм
Довжина подачі
500-4000 мм
Довжина виведення
500-4000 мм
Електричні характеристики
Джерело живлення
Напруга в місцевій країні
Корпус панелі управління
Панель управління з нержавіючої сталі
Контроль
Контроль PLC, сенсорний екран, датчики безпеки
Дані про охолодження
холодильний
Фреон, аміак, CO2
змійовик
Нержавіючі сталеві алюмінієві трубки, алюмінієвий плавник, змінні розміри плавників, вентилятори на довгий перекид
Температура випаровування
-40℃ до -45℃
Час затримки
Регулюється від 4 до 200 мм
Водні продукти
Продукція з птиці
Кондитерські вироби
Хлібобулочні вироби
Готові страви
Зручні / консервовані продукти
Морозиво
Фруктово-овочеві продукти

Зв'яжіться