Тунельна морозильна камера

Тунельна морозильна камера

У морозильній камері для заморожування використовуються високошвидкісні повітряні струмені, які спрямовують свою силу на верх і низ харчового продукту, щоб видалити повітря або тепловий бар’єр, що оточує поверхню продукту. 

Як тільки цей бар’єр або шар тепла буде видалено, це дозволить швидше заморозити продукт. Ця операція допомагає значно скоротити час обробки, забезпечуючи час заморожування, подібний до часу, який забезпечує кріогенне обладнання. Крім того, експлуатаційні витрати подібні до витрат традиційного механічного обладнання.


  • Швидший час заморожування призводить до менших кристалів льоду, що означає менше пошкодження клітин харчових продуктів. Продукти соковитіші, мають кращу консистенцію та менше втрачають краплі при розморожуванні.
  • Швидко затвердіє поверхня їжі та затримає внутрішню вологу, що мінімізує втрату зневоднення.
  • Короткий час заморожування не тільки зберігає свіжість і поживність їжі, але й забезпечує хорошу ефективність заморожування.
  • Енергозбереження та невелика площа.
Вентилятори
Високоефективний відцентровий вентилятор, який задовольняє потреби у великій кількості повітря та високій швидкості. Конструкцію вентилятора легко чистити та обслуговувати. Повністю герметичний двигун працює плавно та служить довго.
Ефективний випарник
Конструкція була змодельована за допомогою європейського професійного програмного забезпечення теплообмінника. Усі труби розширюються гідравлічно, а не механічно. Більш рівномірне розширення та щільніше прилягання між трубою та ребрами. Покращена продуктивність теплообміну. Змінний крок ребер використовується для затримки утворення інею на поверхні ребер. Довший інтервал замерзання. Легкий доступ і очищення Матеріал ребра: алюміній, алюмінієво-магнієвий сплав
Гігієнічний дизайн
Гігієнічний дизайн, усі структурні частини з нержавіючої сталі, повністю зварені, повністю відповідають гігієнічним нормам харчової промисловості.
Система повітряного розморожування
Вчасно видаляйте іній з поверхні ребер випарника під час роботи морозильної камери. Забезпечує тривалу та безперервну роботу морозильної камери, зменшує намерзання випарника та підвищує продуктивність.
Технічні характеристики
структура
структура
Одиночний ремінь / подвійний ремінь
Діапазон ширини ременя
1200mm-1500mm
Діапазон довжини корпусу
Суцільний тип ременя: 11.7 м-22.36 м, можна налаштувати
Огорожа
Ізольований корпус із стінками з поліуретану товщиною 100 мм, внутрішнім освітленням і обшивкою з нержавіючої сталі. Повністю зварний корпус за бажанням.
Ремінь
Тип пояса
Харчовий твердий пояс з нержавіючої сталі
Довжина подачі
Від 2200 до 5000 мм, можна налаштувати
Довжина виведення
1200 мм, можна налаштувати
Електричні характеристики
Джерело живлення
Напруга в місцевій країні
Корпус панелі управління
Панель управління з нержавіючої сталі
Контроль
Контроль PLC, сенсорний екран, датчики безпеки
Дані про охолодження
холодильний
Фреон, аміак, CO2
змійовик
Труби з нержавіючої сталі/алюмінію, вентилятори з алюмінієвим покриттям
Температура випаровування
-45 ℃
Час затримки
Суцільний тип ременя: регульований 3-60 хв
Морепродукти
Китайська випічка
Фрукти та овочі
Готова їжа

Зв'яжіться