Квадрат Введення.
Square Technology Group Co. Ltd (раніше Nantong Square Freezing & Heating Mechanical Equipment Co. Ltd.) є зареєстрованою компанією на Шанхайській фондовій біржі. Компанія була виробництво холодильних систем понад 30 років і найбільший промисловий виробник морозильних камер у Китаї.
Square Technology Group Co., Ltd. (далі - Nantong Square) була заснована паном Хуанг Цзе в 1986 році. Це провідний вітчизняний виробник обладнання для холодового ланцюга з широкими перевагами.
Клієнти :Ми обслуговуємо широкий спектр міжнародних підприємств, включаючи Tyson foods, Cargill, Uniliver, OSI, CPF, BIMBO тощо.
Основна продукція :Наші гарячі продукти включають морозильні камери IQF, системи охолодження, PIR/PU панелі та кулери.
Потужність виробництва : Наша фабрика займає площу 640 гектарів (6400,000 1500 квадратних метрів), і наша компанія набрала понад XNUMX співробітників. Ми також використовуємо вертикально інтегровану структуру виробництва для суворого контролю якості.
R & D : Ми маємо сертифікати CE, ASME, PED, U2, CSA, CRN і понад 300 патентів, а також понад 350 інженерів.
Обслуговування : Ми побудували глобальну сервісну мережу з понад 200 сервісними техніками.
ринок:Ми обслужили понад 3000 клієнтів і успішно встановили понад 5000 установок.
Вертикально інтегроване виробництво
Square Technology є єдиним виробником IQF, який виготовляє більшість ключових частин вдома, включаючи випарник, PIR-панелі, ремінь, структуру, резервуари під тиском тощо. Ця модель дозволяє компанії бути більш ефективною в ...
інновація
Швидке заморожування: схема повітряного потоку оптимізована для скорочення часу заморожування, мінімізації зневоднення їжі та найкращого теплообміну. ​​Менше споживання енергії: Square Tech продовжує проривати традиційний холодовий ланцюг ...
Основні етапи
У 2014 році була розроблена перша морозильна камера з картону. Добова потужність заморожування м'яса може досягати 500 т/добу; У 2016 році IPO на Шанхайській фондовій біржі; У 2017 році комплексне рішення з охолодження, розстоювання, заморожування та транспортування пекарень було доставлено на багатонаціональні пекарні, зокрема Bimbo, Bama, Dr Oetker.